cz   en

KDO JSOU KSAKRU ENTRYPOINT??

 

"Řekněte nám 3 důvody proč nakupovat u vás a ne u konkurence. Nevíte? Tak my vám je pomůžeme najít."

 

 O nás

 
  • Společnost Entrypoint založil v roce 2005 Jiří Dvořák, který absolvoval obchodní studia v Severní Americe. Po návratu do České republiky zakotvil v oblasti mezinárodního obchodu a ve volném čase se věnoval politice na Praze 4. Jeho dlouholeté zkušenosti z oblasti mezinárodního obchodu, komunikací s největšími bankami na světě, marketingu, PR, politiky, coachingu a personalistiky, vyústily v založení vlastní společnosti - Entrypoint. Své názory a tipy sdílí prostřednictvím pravidelných blogů, které můžete naleznout na těchto stránkách v sekci Blog.
  • Počátkem roku 2013 se do společnosti Entrypoint zapojil Roman Drnovec, který rozšířil služby o audiovizuální produkci. Krom zkušeností z pole showbusinessu a studií v J.A.R. využil také dobrých komunikačních dovedností a citu pro PR. Stal se projektovým manažerem a mediálním coachem právě v oblasti veřejného mínění. Jako „pravá ruka” Jiřího Dvořáka v současnosti dohlíží na většinu realizovaných projektů.
  • Společnost Entrypoint je dále složena z týmu dalších talentovaných lidí (poradců, webdesignerů, fotografů, filmařů, hudebníků) a působí nejen v tuzemsku, ale i ve světě (projekty v Anglii, Austrálii, Dánsku, Německu, Rusku a USA).
  • Proč byste měli volit právě nás? Chceme zůstat dostupní a otevření každému. Být oporou v oblasti komunikace v soukromém i veřejném sektoru. Zachovat si profesionalitu, kreativitu a nadhled. Nabízíme alternativní marketing sestavený na míru a dostupný opravdu každému. Zkušenosti a odhodlání přináší výsledky a můžete si být jisti, že do naší práce vkládáme i srdce.
  • Proč název Entrypoint? Protože věříme, že naše spolupráce je vstupním bodem k úspěchu Vaší společnosti. 
  • Jsme inovativní tým, který sleduje moderní trendy, učí se z minulosti a myslí směrem do budoucnosti. Nabízíme Vám velmi osobní přístup, poradenství, nastartovaní podvědomí o Vás, či Vaší firmě, a služby, které přizpůsobíme každému přímo na míru. Jak velké společnosti, OSVČ, politické straně, tak soukromým osobám nebo umělcům.
  • Neváhejte se nás na cokoli zeptat, nebo si rovnou sjednejte nezávaznou schůzku, kde Vám ihned uděláme první analýzu. Poznáte sami, že v Entrypointu to funguje trochu jinak, než jinde.