cz   en

BLOG JIŘÍHO DVOŘÁKA

 

 “Než mít mrtvý firemní FB profil, tak to raději nemít žádný."


« zpět na seznam článků
Vánoční hra s Jirkou - IV

Vánoční hra s Jirkou - IV

 

Proč jsem spustil Vánoční hru s Jirkou?

Vánoční hra s Jirkou je hra, kterou jsem si vymyslel, protože mě už v mých 40ti letech nestačí, že se postupně prostor kolem mě, s přibližujícím se datem 24. prosince, pomalu zahušťuje různými hvězdičkami, stromečky, světélky a zároveň stupňující se nákupní horečkou, pečlivým úklidem, navařenou večeří s následným rozdáním dárků, tří dnů odpočívání a pak hurá do dalšího shonu.

Co je cílem hry?

Vánoční hra s Jirkou je hra, která by měla v lidech opravdu probudit, opravdu rozhořet ten plamínek života a lásky, který právě kolem Vánoc většina z nás zažívá, ale přijde mi, že malinko zaniká v tom všem shonu, a to nejen vánočním.

V čem je hra vyjímečná?

Vánoční hra s Jirkou je nevšední ve spoustě ohledech, které možná budu postupně odkrývat, ale ten hlavní je v tom, že vaším „soupeřem“ jste Vy sami, což otevírá zajímavou otázku, co se člověku hraním této hry stane?  Očima šachisty to dopadne tak, že to bude jasná remíza, a nebo zvítězí černý nad bílím, přestože je znevýhodněn druhým tahem, a nebo vyhraje bílý nad černým?

Možná bych ještě dodal, že pozorní pozorovatelé si všimnou, že během této hry probíhá celá řada dalších vedlejších her a situací, které samozřejmě jsou a musí být součástí hry, která, jako svůj ústřední motiv, má lásku a lidský život.

Jaká je hlavní cena?

Pokud se hra vydaří, tak cena je jen jediná, a je to ta úplně největší cena. Napovím, co může být největší cena. Když si představíte, že máte vše, včetně Vašeho zdraví a zdraví Vašich blízkých, tak v tu chvíli si dokážete představit, že byste si konečně maximálně oddychli a řekli si, tak konečně mám klid, že je všechno v pohodě a nic mě nemůže překvapit, a to je ta stopa, která vede k hlavní ceně, ale pouze pokud se hra povede.

Jak se hry účastnit?

Hry se zúčastníte tím, že si následující videa tak jak jdou za sebou pustíte a následně zareagujete na soutěžní pokyn na konci videa. Tím, že pokyn splníte, kvalifikujete se do dalšího kola. Tím, že úkol nesplníte, jste automaticky ze hry vyřazeni a tím pádem nemůžete už vyhrát hlavní cenu.

Vánoční hra s Jirkou - 01

VSJ_videonahled.jpg

 

 

 

 

 

 

Vánoční hra s Jirkou - 02

VSJ02FB.jpg

 

 

 

 

 

 

Vánoční hra s Jirkou - 03

VSJ03FB.jpg

 

 

 

 

 

 

 Vánoční hra s Jirkou - 05

VSJ05FB.jpgVánoční hra s Jirkou - 07

VSJ07FB.jpg


Vánoční hra s Jirkou - 06

VSJ_FB07_kod.jpg


Vánoční hra s Jirkou - 08b

VSJ_FB08b_kod.jpg

 

 

 

 

 

 

Vánoční hra s Jirkou - 08a

VSJ_FB08a_kod.jpg

 


Vánoční hra s Jirkou - 09

VSJ_FB09.jpg

 Další díly budu postupně přidávat nad touto větou ;-)


 
 


« zpět na seznam článků