cz   en

BLOG JIŘÍHO DVOŘÁKA

 

 “Než mít mrtvý firemní FB profil, tak to raději nemít žádný."


« zpět na seznam článků
Pojďte mi pomoci vytvořit novou sérii Entrypoint Realita!

Pojďte mi pomoci vytvořit novou sérii Entrypoint Realita!

Bude to pokus, zprostředkovat syrovou realitu politického dění v České republice.

Bude to pokus, zatáhnout vás diváky, vás občany, do prostředí, které všichni ze svých peněz platíme.

Bude to pokus, jak představit naše volené zástupce tak, jací ve skutečnosti jsou.  Tedy jako lidi, kteří se ocitli v systému, ve kterém zastupují různé názorové proudy o tom, jak spravovat zemi.

V systému, ve kterém se pohybuje nepředstavitelné množství peněz, nepředstavitelné množství zájmů různých fyzických a právnických osob.

V systému, kde ten nejschopnější může nakonec být ten, který vypadá jako nejhloupější.

V systému, kde ten největší diletant jim nakonec může vládnout všem.

V systému, který každý z nás financuje až polovinou toho, co pracně vydělá a to bez ohledu na to, jestli daňové přiznání odevzdává či ne.

ER01nahled.jpg

Bude ten pořad úspěšný?  Vůbec nevím. Já si myslím, že by měl být, že mně samotnému přijde zajímavé vidět pod pokličku veřejného dění. Vidět, že v politice jsou úplně stejní lidé jako vy a já.  Lidé, kteří mají strach o svoji budoucnost, lidé, kteří mají své rodiny, lidé, kteří přichází denně do situací, které testují jejich osobní integritu.

Toto jsem přesvědčen, že stojí za to, aby to bylo zaznamenáno, vámi shlédnuto a následně lajkováno a sdíleno s dalšími občany tak, aby bylo úplně normální, že občané aktivně monitorují dění v české politice.

Aby toto vše fungovalo, tak toto musí být partnerství, mezi vámi diváky a mnou jako producentem pořadu. Teď jsem vám připravil první díl, ale virtuálními sponzory příštího dílu jste vy všichni. Když mi nepomůžete tento díl lajkovat a sdílet, tak bude všem chybět motivace vytvořit příští díl.

ALE, pokud by se podařilo, že tento díl bude mít spousty shlédnutí, lajků a sdílení, pak já vám, moji drazí spoluproducenti mohu garantovat, že v každém díle uvidíte jen a jen pravdu a čím víc se nám společně bude dařit, tím více náš pořad bude mít sílu.

Děkuji vám za vaši případnou producentskou účast prostřednictvím vašich lajků a sdílení.

Pokud jsem vás neoslovil, je mi opravdu upřímně líto, že si myslíte, že mapování reality politické reality je nuda, která za to nestojí a že jsou jiné formáty, které stojí za to.

Až bude 1. díl zveřejněn, přidám odkaz sem.

A budu na tento blog odkazovat všechny hejtry ÚžasnýMrkajícíSmějící se


 
 


« zpět na seznam článků