cz   en

BLOG JIŘÍHO DVOŘÁKA

 

 “Než mít mrtvý firemní FB profil, tak to raději nemít žádný."


« zpět na seznam článků
Nevšední zážitek všedního dne

Nevšední zážitek všedního dne

V dnešním blogu bych vám chtěl přiblížit co se mi stalo před pár dny.  Sice jsem to již vyprávěl zde https://www.facebook.com/jiridvorakentrypoint/videos/2029710603972796/, ale dnes bych to chtěl ještě trošku přiblížit a zároveň zveřejnit i nahrávku, která díky tomuto zážitku vznikla.

Vzhledem k citlivosti některých údajů nebudu zmiňovat konkrétní jména, ani pozice, ani instituce, ale k vysvětlení podstaty příběhu to bude stačit.

Takže jdu na jednání nějaké společnosti, kde sedím, třeba, s finančním ředitelem a marketingovým ředitelem, a kde mám nějak odprezentovat, že Jiří Dvořák je ten ideální expert na komunikaci.  Že jsem někdo, kdo umí poradit a zná své „řemeslo“.

Meeting měl akorát začít, když v tu chvíli do místnosti vejde paní, která mě již na chodbě identifikovala jako pana Dvořáka a která, jak jsem se až později dozvěděl, je sekretářka/asistentka generálního ředitele společnosti.  Já se paní zeptám, jak zná mé jméno, tipujíc, že ona řekne, že má přehled o tom, kdo s kým a proč má v této instituci schůzky.

K mému překvapení, ona, před finančním ředitelem a marketingovým ředitelem řekne „já Vás pane Dvořáku sleduji na Facebooku!”

A já, protože se ještě objednávalo pití říkám „a mohla byste mi teď, protože se mi to takhle stalo poprvé, že jsem někoho potkal v „reálu“, říci v čem Vás mé názory zaujaly?“

A ona tam před všemi řekla to, co jsem vlastně chtěl já říci jim.

Když odešla, tak jsem se podíval na oba ředitele, kteří se na mě udiveně dívali, a finanční ředitel říká:

„To si děláte srandu, ne? To jste byli domluveni!”

Domluveni jsme samozřejmě nebyli, ale domluvili jsme se, že až skončí to mé jednání, že se za paní stavím a že s ní natočím rozhovor.

Tak zde část rozhovoru je:

První část

Druhá část

A děkuji Ti za rozhovor (protože jsme s paní samozřejmě potykali), a za tento životní zážitek!


 
 


« zpět na seznam článků