cz   en

BLOG JIŘÍHO DVOŘÁKA

 

 “Než mít mrtvý firemní FB profil, tak to raději nemít žádný."


« zpět na seznam článků
Co se stalo během mého živého vysílání!?

Co se stalo během mého živého vysílání!?

(Poučení, všechny níže uvedené informace jsou informace veřejně dostupné prostřednictvím informací, které uživatelé sami a dobrovolně označili při vstupu do Facebookového prostředí jako veřejné)

Přátelé, známe to všichni. Někde napíšete něco a někdo jiný vám to absolutně „vyhejtuje“. Je to fenomén dnešní doby. Doby, kde za anonymitou internetu či za faktem, že za své komentáře či názory nemusíte nést zodpovědnost.

Stačí se podívat na komentáře pod články na zpravodajských či bulvárních serverech. Trol je prostě někdo, kdo vás za každou cenu potřebuje potopit, zesměšnit a strašně moc si to užívá.

Pro vás je to samozřejmě těžké. Nechcete klesnout na stejnou úroveň jako troll, nechcete být vulgární, ale zároveň nějak toho trolla chcete dostat, ale troll má vždy navrh, protože vás pošpiní, tím si udělá radost a pak jde potopit svoji další oběť.

Mně se podařilo dostat trolla před pár dny velmi originálním způsobem. Samozřejmě jsem tento způsob nevymyslel, spíš mi jej osud sám přihrál do života. Abych na tuto humornou příhodu nezapoměl, zaznamenávám ji na věky tímto způsobem.

Intro

Seznamte se s paní (teď již vím, že se jedná o rozvedenou paní) Ivanou Horovou. Vím, že paní Ivana Horová můj veřejný profil již v minulosti navštívila a vím, že v minulosti se již do malých sporů v komentářích dostala. Bohužel, prošel jsem historii pár měsíců nazpět, ale nic dalšího jsem pro ilustraci již nenašel.

Když trošku zagooglujete, zjistíte, že tato paní je třeba velmi aktivní v komentářích na www.eXtra.cz. Třeba zde, kde jen podle datumu narození, numerologie a prostřednictvím jednoduché aritmetiky o vás zjistí spoustu věcí, protože se již této „vědě“ věnuje, jak sama říká, 10 let.

Jen pro zajímavost si všimněte komentářů k příspěvkům paní Horové.

Část I. – Příprava

Horova_Entrypoin_01.jpg29. listopadu, jsem zveřejnil blog o tom, proč nevěřím na horoskopy a znamení.  Byla to
 taková sbírka mých starých příspěvků. Asi tím, že je toto téma paní Horové blízké, cítila paní Horová potřebu mi tento blog okomentovat, a to větou: “S Vámi musí být strašná nuda….“.

Tento komentář byl pod blogem na stránkách Entrypointu. Následně to asi paní Horové nedalo a napsala to samé pod příspěvek k blogu na Facebooku.

Bylo jasné, že argumentování nemá s paní Horovou VŮBEC žádný význam.

Část II. – Sázka

Jelikož jsem věděl, že paní Horová není člověk, který umí komentovat konstruktivně a tudíž to nebude člověk, který by nějak aktivně přispěl pozitivní náladě na mém veřejném profilu. Rozhodl jsem se pro tento postup.  Sestavil jsem tento logický argument.Horova_Horoskop_01.jpg

-          Pokud jsem nudný, tak už na můj profil NIKDY nepřijdete a NIC tu komentovat nebudete.

-          V opačném případě, když ještě někdy přijdete, bude to znamenat, že nudný nejsem a že paní Horová lhala, když psala, že jsem nudný.

A jen tak pro zábavu jsem s panem Alešem Fidrem uzavřel sázku jak dlouho si myslí, že to paní Horová vydrží. Tipovali jsme tři dny. Já osobně jsem si myslel, že paní Horová už nikdy nepřijde.

Všimněte si, jak neustále paní Horovu tagujeme, aby věděla, že se o ní bavíme. Hned druhý den mi to nedalo, paní Horovou jsem musel otagovat a napsat panu Alešovi, že mi zbývají již jen dva dny.

Část III. – Sklapla klec

Na paní Horovou jsem již zcela zapoměl, když 9. prosince dělám živák Živě ze tmy, kde již asi 10 minut řeším téma, jestli je či není pravdou, že na rozdíl od mužů, dokáží ženy dělat více jak dvě věci najednou, když v tu ránu vidím komentář od paní Horové.

Moji reakci na paní Horovou si můžete poslechnout přímo zde.

 

Část IV. – Vyhraná sázka

Horova_Horoskop_02.jpgHned jsem pana Aleše musel poinformovat o tom, jak paní Horová sama sebe usvědčila živě před všemi veřejně z lhaní.

Část V. – Omluva paní Horové

Protože ale nejsem žádný hajzl, tak s pokorou sobě vlastní mi to nedalo a následně jsem se ještě během živého vysílání paní Horové omluvil.

 

Co z toho plyne?

  1. Chovejte se vždy ke všem slušně, protože nikdy nevíte kdy a jak koho potkáte.
  2. Zbytečně nenaštvávejte Dvořáka, může se vám to vrátit :D

Přeji hezký zbytek neděle! ;-)

PS: Pro vás všechny, kteří narazíte na komentáře paní Horové.  Stačí, když stejně tak jako já níže, skopírujete pod její příspěvek následující text:

Vážená paní Horová, vzhledem k tomu, že jste usvědčený lhář (důkazy zde: http://www.entrypoint.cz/blog/co-se-stalo-behem-meho-ziveho-vysilani/) nemá vůbec cenu, abyste psala své názory či je vůbec kdokoli bral v potaz, protože nikdo neví, jestli to co píšete myslíte upřímně.  Už zde nepište, děkujeme.


 
 


« zpět na seznam článků